Szerző Téma: Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gázkazán javítása !  (Megtekintve 473399 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető apu

  • Friss "júzer"
  • *
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #405 Dátum: 2014. Március 29. 10:41:38 »

Nem elérhető villamdexter

  • Moderator
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 391
    • Profil megtekintése
    • A Demrad-os Villám Dexter honlapja
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #406 Dátum: 2014. Április 04. 09:14:52 »
Hello apu !
Lttam, beszltnk :)
dv
Hozzászólás="VÁLASZ" gomb
Villám Dexter / Demrad kazán gyógyítás, hibakódok, tanácsadás a rendeltetésszerű használathoz..
elektronika, reménytelennek látszó készülékek megmentése.
Elérhetőség:
Demrad TELEFONSZÁM új ablakban megnyitva
http://villamdexter.uw.hu/elerhetoseg.html
vagy
https://demrad.hu

Nem elérhető miti5

  • Friss "júzer"
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #407 Dátum: 2014. Május 16. 13:19:52 »
dv Dexter!

Demrad cirkbl a minap elkezdett cspgni a vz a tlfolyn(rz cs),gy hogy nem is zemelt a cirk,elzrtuk a bemen hlzati vizet, elllt szp lassan,de kb 2liter kifolyt szp lassan...Na most levettem az els burkolatot,ez a cs a biztonsgi szeleptl jn elvileg, azt megnyitottam jtt is a vz folyva, majd ismt elzrtam s utna is megint cspgtt j sokig... Auz e szelep maga lehet a rossz???- ha jl tudom 3,5 baron kellene nyitnia nem??
dv!

Nem elérhető villamdexter

  • Moderator
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 391
    • Profil megtekintése
    • A Demrad-os Villám Dexter honlapja
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #408 Dátum: 2014. Május 18. 02:38:59 »
Hello miti5 !
Kezd hasonltani a barkbra vagy a fekete-fehr igen-nem-re amikor tpus nlkl tallgatunk meg tvjavtsba invitlnak esetleg fainsg alapon garancival tippeljek (vagy majd ha nem az volt a hiba msnak aki ugyangy olvassa akkor majd az reklaml a tancsrt ha nem az volt, mert neki msik fajta kszlke van s  is azt hiszi, hogy Demrad az Demrad s akkor mr tudni fogom s csak egyfajta hiba ltezhet egyfajta lersra de NEM !) Tpus nlkl, vagyis soroljam fel az sszes mrka s tpus sszes hibjt s akkor el lehet mondani, hogy h milyen rossz, de NEM ! Vannak egyedi hibk is... Sok mindent ki tudok tallni meg szeretem a fejtrket, de akkor n is teszek fel egy hasonlt: Mi az feldobjk rzsaszn, leesik lila, feldobjk jra s leesik fekete ? Vlaszokat krek konkrt megoldssal ! (Kb ugyanannyira fog sikerlni mint nekem.)
Na most mivel tpust nem emltesz gy Magyarorszgon most sszeszmoltam 30fajta tpussal tallkozhatunk s 8fajtnl nincs biztonsgi szelepnek csve gy mr csak 22fajta kzl vlogathatunk, van kzte olyan amelyiknl el tudom kpzelni az emltett dolgot magtl is !
Pontos tpus esetn nem kne tallgatni mivel leszedted az ellapot ott van a Tpus: s NEM a H048 rdekel :D, vagy ha klsre lernd, hogy nz ki sokat segtene, de inkbb nzzk meg a tpust s akkor trjnk vissza.
Fts kzben el tudom kpzelni brmilyen kszlknl annak oka van.
Ha a feltltcsapot nem zrtad el rendesen akkor is felmehet a nyoms s aztn cspghet.
Ha bitermikus a kszlked akkor el tudom kpzelni.
Nmelyik LCD kijelzs a kszlkeknl is el tudom kpzelni.
DE ! Brmi rossz lehet ! Attl mg, hogy a biztonsgi vdelem vd az NEM azt jelenti, hogy az rossz ! (De lehet rossz az is akr.)
A biztonsgi szelepek nem felttlen pont annyin nyitnak ami rjuk van rva, de annak az rtknek a kzelben biztos, (hogy mennyire a kzelkben arra kerek szmot nem tudok), de hogy nyitniuk kell az biztos ! Mint a te esetedben el is kezdett nyitni, de mg nem kapott akkora nyomst, hogy teljesen kinyisson az azt jelenti, hogy kzelben van a nyitsi rtkhez a vznyoms vagy tnyleg meghibsodott de : Akkor mi is a kszlk tpusa ??? ...s mris elrbb lesznk ::)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 21. 14:19:45 írta villamdexter »
Hozzászólás="VÁLASZ" gomb
Villám Dexter / Demrad kazán gyógyítás, hibakódok, tanácsadás a rendeltetésszerű használathoz..
elektronika, reménytelennek látszó készülékek megmentése.
Elérhetőség:
Demrad TELEFONSZÁM új ablakban megnyitva
http://villamdexter.uw.hu/elerhetoseg.html
vagy
https://demrad.hu

Nem elérhető Myrath

  • Friss "júzer"
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #409 Dátum: 2014. Május 18. 16:36:09 »
Kedves Dexter,

egy HK124 turbs demrad kazn boldog tulajdonosa vagyok. Cstrtkn este, az utols led, a kis thzott cseppecske kigyulladt, se fts se meleg vz. Sebaj, mivel a napi frdshez szokott npek vagyunk, melegtett vzzel megoldottuk.
Pntek reggel teszt (persze kzben kikapcs-bekapcs, gzra kihzkjnak kihzgtasa)  a hiba jelen van. Telefon a gzszervizeseknek (Pcs) akik minden vben egyszer tisztogattk, polgattk, savazgattk a "hangszert", gy 10 vidm esztendt ltnk meg egytt hibamentesen. Jnnek is dlutn. (hurr) Dlben bejvk a mhelyembl ebdelni, kzmoss....bakker van meleg vz cseppecske szunnyad no problm. Megrkezik a mester, hiba nincs, tiszttani sem kell olyan szp tiszta, kicsit matatott, s a 3 jrat szelep tmszelencjnek cspgst fedezte fel, amit kedden jn cserlni. (mieltt sznn g a motor)
Remek, fizetve a kiszlls, (kvt nem krt, srrel nem knltam) mester el.
Este jra nincs meleg vz (pntek) frds a fent emltett mdon. Ma szombaton egsz nap nem volt, de most ebd utn megint mkdik. Csaptunk egy ebd utni csaldi frdzst, s mire mindenki vgzett a kicsi cseppecske ismt kigyulladt s lellt a rendszer.

Krdsem csupn annyi, h mi a tk lehet ez, s ha kedden jn a mester tmszeleciumot cserlni, akkor merre terelgessem a gondolatait? Mszaki vagyok, de ptsz, valahogy kontakt hiba szag ez a trtnet.

Vlaszt ksznve, s dvzlettel: Myrath

Nem elérhető Myrath

  • Friss "júzer"
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #410 Dátum: 2014. Május 18. 18:40:26 »
...uppsz, mg egy aprsg. Tmszelence * a mesternl, de n nem talltam *-nl drgbban.

*rat nem publiklhatsz ! Privtban !
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 19. 10:03:15 írta Mini7777777 »

Nem elérhető villamdexter

  • Moderator
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 391
    • Profil megtekintése
    • A Demrad-os Villám Dexter honlapja
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #411 Dátum: 2014. Május 19. 09:53:11 »
Hello Myrath !
HK124 tmbszelence ? Na ez mks  :o
Csak mert a HK124-ben NEM tudok ilyen alkatrszrl, pedig mr lttam szerintem pr ezer Demrad kszlket.
A tpusjelzsben minden egyes bet FONTOS ! Klnben ms kszlket jelent s drasztikus eltrsek vannak kztk !!!
Itt vagy HK A124 vagy HK B124 kszlket szerettl volna rni, mert azoknl lehet CSAK tmbszelencs hzat cserlni s ahol hromutas szelep van ezen mrka Magyarorszgon ismert tpusainl ott van hromutas szelep motor is !
De ha meg tnyleg CSAK egyedl a "cseppecske thzva jel LED" vilgt akkor meg HK124 kszlked van.
HK124 ben meg ugyan hol lenne amikor bitermikus s NEM monotermikus a kszlk, hogy szelep legyen benne ?
A cseppecske jel ha vilgt HK124-nl akkor az hmrsklet, ha villog akkor hiba jelzs.
A cseppecske jel is vilgt HK A124 vagy HK B124-nl az eltte levkkel akkor az hmrsklet jelzs, ha villog akkor az hiba jelzs. Ennl a tpusnl viszont NEM tudok olyanrl, hogy tudjon vilgtani egy darab piros led magban a jobb oldalon CSAK gy, hogy az eltte levk is vilgtanak. Valszn villog az emltett led.
Ha tnyleg HK vagyis turbs a kszlk s 10ves akkor tbb varici lehet a hibra.
Lehet az lehet nem az ! A szakinak kne lennie tpusismeretnek (ha ismeri a kszlket) s tletnek tapasztalatbl, mi lehet a hiba mg ha tmenetileg el is mlt a jelensg. gy, hogy nem itt van a kszlk s nem ltom gy csak tallgatni tudok, kb 7fajta hibalehetsg van a fejemben az elmondottakra, de ha a szaki nem boldogul keress fel, de ez NEM azt jelenti, hogy majd telefonon megjavtom :P
A tmbszelencs hz tartssgnak a megtartsnak is is megvan a mikntje...
A hromutas szelep tmbszelencs hz ra annyi amennyit krnek rte s amennyit te fizetsz rte s amennyirt be tudod szerezni.
Mindennek megvan egy "beltt" ra. Ki ennyirt, ki annyirt adja. Van akinek nem kellett pnzt fizetnie rte, van akinek meg nem r semmit. Hogy van aki oda adja a beszerzsi r alatt, vagy egy gyszintn koros kszlkbl kimentett feljtatlan alkatrszt knl eladsra dmping ron az az  dolga meg annak aki megveszi.
Egy alkatrsz r attl fgg mennyirt veszi a szaki, mennyibe kerl az utna jrs az adott mennyisgnek amit be kell szereznie, mennyi a minimum beszerzsi ttel (pl van ahol 10 van ahol 100 van ahol millis darabszm a minimum vsrlsi darabszm) s amirt rdemes pnzt tenni belje minl kevesebb kockzattal, mennyi ideig ll a befektetett mennyisg nla esetleg rrohad (pl tudok egy raktrrl ahol beszereztek sok trabant, wartburg, lada vadij alktrszeket az akkoriban s trtrszrt se mennek mr el), mennyit szeretne rajta kaszlni, mennyi vele a jrulkos kiads.
Az emltett alkatrsz szereli ra rban van. A beszerezhetsg a msik fontos dolog, mert NEM gy vannak itt az alkatrszek, hogy mindenki kap m azonnal s minden boltban.
A dmping r az NEM tisztessges r ! Ez vonatkozik sokszor a "szomszd Jzsi bcsis" szerelsekre amikor az "reg" vagy egy srrt dolgozik, vagy mg fizet is azrt, hogy gyakorolhasson s akkor hol ri meg vele versenyezni amikor nem tudok olyant, hogy "nyugdjas se dik krtya ingyen benzinre", max a szomszd kocsijbl leszvott benzinnel lehet ingyen menni :-X de az a szomszdnak kerl tudtn kvl pnzbe, teht ott is valaki fizeti a kltsgeket.
Reproduklhat mennyisget ktve hiszem, hogy jbl dmping ron tudnl szerezni, mg olyan meghlylt helyrl idig nem tudtam. A bontsbl szrmaz dolgoknl is aki befektet az ki szeretn szedni a pnzt a befektetsbl nyeresggel s ahhoz az eladhat alkatrszeket kell kirulnia s az eladhatatlanok azok gyis rajta maradnak s ha rosszul razza be az alkatrszeket hamar jelents vesztesge lesz s hamar szhez kell kapnia. A gyrtk is meg szeretnnek lni valamibl s gy terveztk az az alkatrsz utnptls.
dv
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 21. 14:26:23 írta villamdexter »
Hozzászólás="VÁLASZ" gomb
Villám Dexter / Demrad kazán gyógyítás, hibakódok, tanácsadás a rendeltetésszerű használathoz..
elektronika, reménytelennek látszó készülékek megmentése.
Elérhetőség:
Demrad TELEFONSZÁM új ablakban megnyitva
http://villamdexter.uw.hu/elerhetoseg.html
vagy
https://demrad.hu

Nem elérhető Myrath

  • Friss "júzer"
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #412 Dátum: 2014. Május 19. 13:17:17 »
Ksznm a kimert vlaszt. Ma megint megy, kezd vicces lenni. ( Gondolom a panelcsere nem lesz vicces! :) ).
Tnyleg villog egybknt a cseppecske, s turbs a kazn.
szrevettem, ha nincs meleg vz s kikapcsolom-bekapcsolom a kaznt, akkor akkor van, ha csinl egy futfnyt a led sor. Ha nem fut vgig akkor nem indul. 

Mg egyszer kszi.

dv: Myrath

Nem elérhető villamdexter

  • Moderator
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 391
    • Profil megtekintése
    • A Demrad-os Villám Dexter honlapja
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #413 Dátum: 2014. Május 20. 00:01:30 »
Hello Myrath !
Bizonyos keretek kzt prblok sszer vlaszokat adni. ;D
Ebbe a tpusba val panelek nem mindegyiknl szokott az sszes led felvillanni, ha ki-be kapcsolskor felvillan akkor az a kijelz teszt, ilyenkor kiderlne ha nem megy valamelyik led s jelzi azt is, hogy a panel egy rsze l.
Futfny dolog az, (hogy a ledek egyms utn sorban kezdenek vilgtani) a hmrsklet hirtelen nvekedsnl elkpzelhet, de itt felvillansra gondolhatsz.
Nem felttlen kell azt a panelt kicserlni, vagy nem felttlen a panelt kell kicserlni... ehhez viszont a kszlk elttrl lenne rdemes beszlni. Az elrhetsg adott. 8)
dv
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 21. 14:23:02 írta villamdexter »
Hozzászólás="VÁLASZ" gomb
Villám Dexter / Demrad kazán gyógyítás, hibakódok, tanácsadás a rendeltetésszerű használathoz..
elektronika, reménytelennek látszó készülékek megmentése.
Elérhetőség:
Demrad TELEFONSZÁM új ablakban megnyitva
http://villamdexter.uw.hu/elerhetoseg.html
vagy
https://demrad.hu

Nem elérhető miti5

  • Friss "júzer"
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #414 Dátum: 2014. Május 20. 12:35:09 »
Hello Dexter!

 igen a tpsa demrad hka224.....magba a remndszerbe azrt nincs tlnyoms szerintem mert 1-1,3 bar kzt mutat a digitlis kijelz is,teht a biztonsgi szelepnl sincs akkor pl 3bar, nem?- vagy rosszl gondolom? n azt a szelepet mr kivettem,odig nem jutottam el h vegyek,ha utna is rossz lesz akkor jn a szerel...3,5 baros amgy a bizt.szel.

Nem elérhető villamdexter

  • Moderator
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 391
    • Profil megtekintése
    • A Demrad-os Villám Dexter honlapja
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gázkazán javítása !
« Válasz #415 Dátum: 2014. Május 21. 14:52:44 »
Hello miti5 !
Típussal már menten könnyebb. ;D
0,9 - 2,9 között működnek (általában) a készülékek.
Ezen tartományon kívül F0 villog, a hiba megszüntetéséig, további problémákat megelőzve.
Vagy úgy van ahogy mondod, vagy nem. Vagy reális amit látsz vagy nem.
De neten keresztül javítani NEM lehet !
Minden esetre, ha bárhol és bárkitől veszel alkatrészt és nem az volt a hibás, vissza nem fogják cserélni.
Ha nem boldogulsz, vagy nem szeretnél fölösleges köröket futni akkor keress meg.
Üdv
Hozzászólás="VÁLASZ" gomb
Villám Dexter / Demrad kazán gyógyítás, hibakódok, tanácsadás a rendeltetésszerű használathoz..
elektronika, reménytelennek látszó készülékek megmentése.
Elérhetőség:
Demrad TELEFONSZÁM új ablakban megnyitva
http://villamdexter.uw.hu/elerhetoseg.html
vagy
https://demrad.hu

Nem elérhető Gasty70

  • Friss "júzer"
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gázkazán javítása !
« Válasz #416 Dátum: 2014. Május 26. 14:42:40 »
Tisztelt Dexter !

Ma reggelre ujra leallt  a kazan,az elozohoz nagyon hasonlo  jelenség lepett fel:
Fűtésjelre ( vagy meleg víz nyitásra) szellőztetés elindul, váltószelep(?) kattan utána egy szikra, majd kb 5-10 mp szellőztetés végén megint pár ( kb 1 mp) szikrázás és utána semmi ... több  automata újra próbálkozás majd utolsó led kigyullad mint hibajelzés. nagyon ritkan pillanatra begyullad, de ki is alszik az osszes lang...
A háromállású jobb oldali tekerő 0 utána vissza fűtésbe pozíció, és a ledsor felvillanása után hibajel törlődik, próbálkozások a fent leírtak szerint újra ismétlődnek.
rendes gyújtás csak KB 2-3 hibajelzés "nullázás" után...azaz 20 ,-30 . probalkozasra :(

 ujfent Szíves tanácsát szeretném kérni az ügyben :)
Köszönettel : Hortobagyi Agoston

Sziasztok,

Az oszi problemak utan a kazan elmukodott egeszen par hettel ezelottig, es akkor  ugyanazokkal a hibajelensegekkel szembesultunk mint novemberben.
 
Mivel tavgyogyitas nemigazan lehetseges ezert felhivtam Dexter Urat , es rovid beszelgetes utan azt az opciot valasztottam, hogy a panelt elviszem szemelyesen - mivel elsore  a hibajelensegek alapjan ugy tunt az a hibas - .
A szokatlan idopont ellenere Dexterelhez sikerult aznap eljutni, es tesztet vegigfuttatni a panelen .
Kiderult hogy nem panel hiba, ezert megegyeztunk egy kiszallasos megoldasban.
A megbeszelt idopontban megerkezett Dexter  es kollegaja, atneztek a keszuleket, es sikerult is megtalni az elsodleges hibaforras okat .
Ezentul a keszulek tobb eleme ( a panel is ) is profi karbantartasban reszesult .

Az eltelt idoszakban abszolut hibamentesen uzemel a keszulek, koszonom a rugalmas hozzaallast, es a profi munkat !

Udvozlettel

Hortobagyi Agoston



 







Nem elérhető villamdexter

  • Moderator
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 391
    • Profil megtekintése
    • A Demrad-os Villám Dexter honlapja
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #417 Dátum: 2014. Július 07. 13:23:00 »
Itt van a nyr !

Eljtt a 6vnl idsebb vagy rendszeresen tltgetsre szorul kszlkek feljtsnak az ideje !

A problmkat minl elbb orvosolni kell, mivel szezonban nem lehet egy kszlkre sok munkart sznni.
Ilyenkor nyron van id s clszer rendbeszedni, felkszteni a szezonra a masinkat !
A rgi kszlkbl is lehet jra fiatalos ismt sok ideig mkdt kszteni !
Els az llapotfelmrs s utna a NAGY-GENERL !

A kpeken lthatak a kszlkbl kibontskori s a visszaszerelskori fnykpek s jl rezhet a klnbsg !
Hozzászólás="VÁLASZ" gomb
Villám Dexter / Demrad kazán gyógyítás, hibakódok, tanácsadás a rendeltetésszerű használathoz..
elektronika, reménytelennek látszó készülékek megmentése.
Elérhetőség:
Demrad TELEFONSZÁM új ablakban megnyitva
http://villamdexter.uw.hu/elerhetoseg.html
vagy
https://demrad.hu

Nem elérhető villamdexter

  • Moderator
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 391
    • Profil megtekintése
    • A Demrad-os Villám Dexter honlapja
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #418 Dátum: 2014. Július 23. 13:26:16 »
Elad 1db a kpeken lthat normlis llapot Demrad bitermikus hcserl vagy kazntest.
(Kt krs, ngy csves kazntest amit a lng melege melegt s amiben a felftend vz folyik.)
tlban kt 1/2" hollandi s kt leszorts csatlakozssal a 28kW-os kszlkekbe !

Demrad Solaris Classic,   Demrad Aden Classic,   Demrad Tayros Bitermic,   Demrad Kalisto Bitermic.
HK128 , BK128 , HKC228 , BKC228   (Magyarorszgi)   (vagy HK228 BK228 HKC128 BKC128 (klfldi))
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 09. 13:51:33 írta villamdexter »
Hozzászólás="VÁLASZ" gomb
Villám Dexter / Demrad kazán gyógyítás, hibakódok, tanácsadás a rendeltetésszerű használathoz..
elektronika, reménytelennek látszó készülékek megmentése.
Elérhetőség:
Demrad TELEFONSZÁM új ablakban megnyitva
http://villamdexter.uw.hu/elerhetoseg.html
vagy
https://demrad.hu

Nem elérhető miti5

  • Friss "júzer"
  • *
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
Re:Demrad A124, A224, B124, B224, C124, C224, D124, D224 gzkazn javtsa !
« Válasz #419 Dátum: 2014. Augusztus 21. 13:15:24 »
Hello Dexter!

Rgebben beszltnk itt mr, demrad HKA 224 a cirkm.
Nagytuds szerel brigdot ajnlottak,akik voltak nlam karbantartson,az ember elment, mg aznap este elfolyt az egsz vz belle gy hogy csak a konektorba volt dugva,nem zemelt.
panel is elzott,a hcserl bal oldaln a tmitsnl folyt a vz vgig lefel. Na most ez az okos szakember mekmester mikor itt volt , pumpval valami 1,5barra tlttte fell a tgulsi tartlyt ha jl tudom, tuti azzal vgta haza a dolgot,vagy nem??
azta a gp beindul, megy fel a vzhmrsklet kb 70-80 fokig s lell az egsz,hibakodot se r,lekapcsolja a ftst. a szivatty nem indul,gondolom azrt is ll le mert megkellene kavarja a vizet fts kzben,,,,
Nem tudom h ez most panel hiba lett vagy mi,ja s mg a karbantartskor ki se prblta csak max 2 percre a rendszert a mester,akkor addig j volt..
Erre r tudna nzni ,mennyi lenne a kiszllsi dj stb. (pest megye),mert ha panelcsere, az is pl. nem javthat?? rgtn csere, lehet egy IC vagy akrmi ment ki benne csak??
dv!