Szerző Téma: Admin-nak és Admin-tól  (Megtekintve 12382 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető franki

  • Műszaki emberke
  • Szorgos "Júzer"
  • **
  • Hozzászólások: 7
    • Profil megtekintése
    • Franki weboldala (Versei)
Admin-nak és Admin-tól
« Dátum: 2010. Január 26. 18:12:01 »
Heló!
Akkor ahogy óhajtod ide fogok szemetelni a leveleimmel.
Bár igaz neked címezem de,akárki aki fejőn bele kuksizhat  :-\
Oké nem érdekes!
Nem szerelmet valók! ;D
Na tehát ha gondolod ide megihatod a választ ha már a freemail ra nem sikerült. egyébként valamit elrontatom a reg.phpt mert elírtam valamit de,nyugi Atillával már rajta vagyunk.
Ja nem nagyon tudok a forumba majd jön csak ha eszembe jut meg örülök ha van időm a gépet bekapcsolni. :P
Na heló Franki 303 első és utolsó vendége ;)

Admin módosítása: fölösleges sort ne hagyj a hozzászólás végén, töröltem azokat. üdv: admin :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 21. 16:51:38 írta Mini7777777 »
"A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?",Albert Einstein

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Csak is kizárolag Mini7777777 Admin-nak
« Válasz #1 Dátum: 2010. Január 28. 23:04:39 »
Jó estét Magyarország !!! Szóval...csodák csodájára van privát üzenetek menü és keresés és keresés a súgóban funkció a fórumban. A fórum megalkotói írtak egy alapos használati útmutatót ami nem kis munka volt. A használati útmutató a "Segítség" névre hallgat, csupán az elemi iskola első két évfolyama szükséges hozzá, vagyis azt se kell letenni hozzá, elég az olvasásig eljutni :P :D Több templatet (dizájnt) kipróbáltam amit az erre szakosodott fórumban megtalálsz itt hogy hol és merre lehet cserélgetned ;) szóval egyikben másikban van levelek vagy üzenetek menü, de mivel sok a gyépés azért az angol dizájnt leszedtem mert az a felső 6db menü komoly nehézségeket okozott nekik mert a szimbólumokat hiába magyarázza nekik az ember hogy pl a kuki az férfit jelent és a nuni az nőt... most épp várom hogy a csírákból legalább valami gyökérnél komolyabb növényzet legyen, majd akkor visszateszem, vagy ha meguntam várni vagy ha találok jobbat. Lesz 2.0-ás fórum is ha sikerül az 1.0-ból áthelyezni a kettesbe a dolgokat és akkor lesznek szép hátterek mert a ketteshez a gombokból is megcsináltak sokat magyarra meg több ezer külső van hozzá és akkor nem csak a menük lesznek Magyarok az egyéb dizájnokban amiben üzenet menü is lesz, addig is jobb fent "Hello, franki, jelenleg 1 üzeneted van, 1 új."  itt tudod olvasni és ha freemailes címet lecseréled valami normálisra akkor az itt megkapott levelekből kaphatsz értesítést is a levélcímedre :D A nyílvános beszélgetés nincs ellenem szóval nyugodtan beszélhetünk itt is.
A php biz bax az meg csak fog menni, túrd a fórumot és mindent ami a fórumba van ki kell próbálni :P végülis mindenki az életbe halt bele :P Nekem egész nap megy a gépem én egyszer kapcsoltam be azóta is úgymaradt, igen komolyan ! és jó a ki be kapcsoló gomb, meg megvan még a kikapcsolás menü is, csak nem használom mert minek ? Ha kikapcsolnám eltűnne ez és sok más oldal is és azt talán nem kéne  ::) :P Hát a 303 gondolom átalakult és húúú komoly emberek vannak már ott ;) Van ez így embere válogatja, hogy mit lehet én lazán vettem és nem nagyon érdekelt semmi, amit kellett megcsináltam :D Az elején persze fura volt hogy kevés a munka, aztán egész jól megtanultam a naplopást és a semmittevést és az orvoslását a sok szabadidőnek pl 50percet lövöldöztem a Postal2-ben és ha valaki bejött, Dolgozok kicsit későbbb hihihi... aztán meg a 2-3 órás telefonálások, jó az a saját telómról mentek és mondjuk csak óránként 5percért fizettem :D meg a dumálgatás egész nap mindenhol és az olvasgatás a neten kész hawai volt  :o ;D Jó azért volt munka néha... kéthetente egyszer egy-egy nap, meg óránként 10perc, de az pont elég volt  :P :D
Most nézek valami új helyet magamnak mert a suli napolva van ismét mert faxxx vagyok és talán ebben az évben nem leszek az és sikerül, ha előre megtanulom amit oda kell.
A szeró lehet átkerül mostanában máshova vagyis közelebb a nethez, nem ilyen hosszú láncon kereszül fog menni mint most talán... lehet hogy nem, de akkor meg átkerül egy kissebb gépre amin úgyszint jól fogja érezni magát. Itt kb ennyi történt meg történik.
Hogy ityeg a fityeg ? Suli hogy megy mostanában és építettél-e már valamit ismét ? Nah majd írsz, addig is hellÓ :o
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
PROFIL KINÉZET BEÁLLÍTÁSA (theme modok) TÉMÁK
« Válasz #2 Dátum: 2010. Május 26. 02:04:43 »
Tettem fel mindenki örömére témákat, hogy változatosabb lehessen az élet itt !
Profil / Profil módosítása / Kinézet és elrendezés / Jelenlegi sablon: (csere)
Próbálgassátok ! Majd beállítom valamelyikre az oldalt is.
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Az Admintól a népnek :)
« Válasz #3 Dátum: 2010. Június 15. 12:48:51 »
Nah ! WAZEEE !!! Szép jó napot olvasóim !

- Szóval, kissé megpofásítottam ma egy két hozzászólást, esztétikailag, illetve az adminisztrátori módosításnak egy sablonos formát találtam ki, hogy összefüggőbb legyen a moderálás. Itt nálunk a spamelésen törlésén kívül minden moderálás indoklásra kerül előreláthatólag, nem úgy mint a pannondx.hu oldalon ahol pofára megy a törlés. Általában csak a szöveg formázásán javítok, hogy szebb és áttekinthetőbb legyen minden és egy piros betűs sort hagyok alatta a szignómmal, mert ügye alá kiírja a rendszerünk, hogy ki módosította de az okot alapból nem írja.

- Aztán: lehet csoport tagságot kapni és csoporttagságot kérni illetve csoportokba belépni. Persze az első három csoportba felejtős bekerülni, csak sok sok munka után engedünk be oda bárkit is. Jah ! Néhány csoport lehet nem tűnik fel a listában. Majd fel fog, valamiért bújócskáznak :P A darabszámok a jelenlegi belépettek számát jelzik 2010.06.15.-én 12:36-kor.
Beállítás:   Profil / Profil módosítása / Csoporttagság / Válassz csoportot és : Csatlakozás a csoporthoz vagy Tagság kérelmezése amellett amelyikbe szeretnél belépni. Hogy miért ezek a csoportok ? Mert én így találtam ki ! Ha akarsz több csoportot akkor írd meg milyet, aztán ha jó kedvem lesz és tetszik akkor megcsinálom :P Szóval mire is jó ez a hülyeség ? Hát arra hogy a neved alatt díszelegjen egy szó amit magadra aggatsz, vagy rád aggatok :D Van elsődleges csoport kattintás is ha nem jelenítené meg a neved alá, ha beléptél egy csoportba akkor beállíthatóvá válik. Adminoknak nem mutatkoznak a csoport tagságai csak a legfőbb admin csoport látszik.

Adminisztrátor         *****     02 db piros csillagos (ilyen rajtam (Mini7777777) és sannikán kívül eBelanak és gofynak lehet)
Teljes Moderátor      *****     00 db zöld csillagos (ilyet se sokan kapnak, előreláthatólag nem lesz ilyen ember)
Moderator                *****       db kék csillagos (ők az egyes fórumok saját moderátorai)

Egyéb csoporttagságokért nem kapsz semennyi és semmilyen csillagokat.

Beszélgetős                            00 db
Ismeredős                              00 db
Jámbor "lélek"                        00 db
Kalandor                                 01 db
Komoly "arc"                          00 db
Menő "manó"                         00 db
Műszaki emberke                    18 db
Ne szójá' be                            00 db
Szorgos "gogo"                       00 db
Zseni                                      00 db
Zsivány                                  00 db

- Megcsináltam a hozzászólások számán alapuló csillagok (jelenleg négyzetek) megjelenésének a számának a kijelzését a jelen helyzetekhez igazítva. Amint egyre több hozzászólás lesz és ugye mindenki sok csillagos lesz, akkor lehet átállítom az értékeket. Ezeket a neveket találtam ki, a szavazott dolgok nem hoztak eredményt szóval reklamációt NEM kérek ! Ez van és ez marad, mert ez tetszett :D A hozzászólások számán alapuló csillagozás az citromsárga jelölésű.

00 hozzászólástól: *         : Friss "Júzer"       : 49 db
05 hozzászólástól: **       : Szorgos "Júzer" : 05 db
10 hozzászólástól: ***     : Komoly "Tag"     : 03 db
20 hozzászólástól: ****   : Öreg "Motoros"  : 00 db
30 hozzászólástól: ***** : Törzs "Tag"        : 03 db

- Jah ! Továbbra is lehet "mod"-okat váltani vagyis szebbé tenni a profilodat ameddig bejelentkezve vagy, hogy másképp nézzen ki ;) Olvassd el az előző üzenetet abban leírtam :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 15. 22:04:35 írta Mini7777777 »
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Admin-nak és Admin-tól
« Válasz #4 Dátum: 2010. Június 21. 16:57:18 »
Wazee
Hétvégén behalt a szeró... Konkrétan befagyott... és mivel nem volt a szerverterem közelében senki műszaki jó képességű élőlény se robot, és mivel nem csináltam meg még a távirányított újraindulást, így beszívta mindenki. Kínlódtam egy darabig, de mivel a többi illetékes is elutazott és remote se ment már mert egyéb váratlan hiba volt így ez van. Most ismét vagyunk már, ilyen az amikor pihenni megy a rendszergazda. Amikor meg nem, akkor meg minden tökéletes. Hát sorry userkéim, köszi, hogy kibírtátok, (bár mi mást tehettetek volna) mostantól meg újult erővel ismét elérhetőek vagyunk. Hétvégén a viharban 20méteres szakaszon eláztam, aztán vízben csúszva közlekedtem, mind kocsival, motorral, bkv-val és gyalog, lehet ezt érezte meg kicsike szerverünk és szolidaritásból megállt, lehet szegény a Naphiányos állapot miatt fagyott meg, mert nem melegítette le a Napocska fénye ;) :D  :o ::) ???
Hali
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Admin-nak és Admin-tól
« Válasz #5 Dátum: 2010. Július 13. 16:55:55 »
Válasz egyik felhasználónak vagy volt felhasználónak, (majd eldönti ő hogy marad vagy a törlés kérelem megerősítésre kerüljön-e vagy sem).

Nem kell felhúzni a másikat. Ha a valós megoldás érdekel és megbízol a másikban CSAK akkor kérj segítséget ! Ha segíteni akar valaki mert kérted, akkor vagy elfogadod vagy nem, de ha nem akkor szívódj fel és ne kérdezz tovább ha nem kell a segítsége. A tökölgetést és a töketlenkedést ÚTÁLOM ! Ha nem bízol meg valakiben vagy félsz tőle, vagy nem mered igénybe venni a segítségét akkor NE is kérdezz semmit ! Ha akarsz valamit, légy tökös, ha meg nem, vagy ha töketlen vagy ne csodálkozz ha lebalfaxoznak ! Egész nap hülye emberek hülye kérdési félelmei és parái... egyszer elszakad a húr... Hogy n+1 hülyét küldök el vagy n+100-at nem érdekel. És ha az n+101-edik tag hülyén viselkedik akkor már előbb elküldöm a picsbe mint hogy tegyek is valamit. Ha meg küld valaki valamit akkor el kéne olvasni akármennyire is nem tetszik, és NEM reklamálni kéne fölöslegesen és az idejét rabolni hogy nem jó a link, hanem a témára figyelni hogy választ küldött még ha nem is fogtad fel az értelmét akkor is. Ha meg nemérted miért küldte akkor megkérdezed. Ha meg kaptál rá választ akkor próbálod megérteni ! Ha nagyon nem megy, akkor használod a googlet. Hát igen... az Appache-t írhattam volna IPI-APACS-nak is lehet az úgy szimpibb lett volna, de nem érek rá bóhóckodni és gyp képzést tartani. Ha még így se érted mit küldtem akkor rá kéne kérdezni hogy mit jelent, de ha választ kaptál akkor meg nem kéne fárasztani a másikat. Nem mindenki otthon ül és játszik a gépen. Hanem van aki a pénzért hajt ezerrel még ha nem sokja van akkor is. És a hülye kérdésekre mindenki keressen megoldást, ha a konkrét válasz nem felelt meg. Üdv

u.i.: Most gondolom jön a kérdés...
Itt ilyen g*ci az admin ?
Ha gyenge felfogású vagy vagy ha így gondolod akkor IGEN ! De ha érted az álláspontomat akkor NEM !
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Admin osztja az észt !
« Válasz #6 Dátum: 2010. Július 26. 21:24:08 »
Nah
-CSK2-vel kapcsolatos ügyintézéseket kb 1hónapja NEM én intézem, ha probléma van vagy sok pénze van valakinek akkor az üzemeltetőt keresse.
-Csak a CSK3 tartozik hozzám, azzal kapcsolatban továbbra is tudok segíteni.
-Kelehen barátunknak többet nem áll módomban segíteni fizikailag a számítógépekkel kapcsolatban, így ő csak a telefonos szellemi segítséget kaphatja, személyeset nem, vagy akkor is csak szóbelit, fizikailag a gépétől 5m távolságra mindennemű eszköztől távol ami a gépéhez van kapcsolva. Minden alkalommal ő az okosabb és mindig én voltam az a bolond aki az "okosnak" segített mert neki mindig valamit el kellett piszkálnia, hát innentől magának piszkálja és hozza helyre a dolgai. Sokszor feltelepítettem a gépét, mindig elqúrta és msot hogy másik gépe lett amit Ubuntuval tökéletesre csináltam, hogy nem tudott másodszor se semmit tönkretenni letörölte, pedig még 2db winyója volt amik közül bármelyikre tudott volna telepíteni de ez volt az egyszerűbb így magának köszönheti hogy nem kell többet segítenem és ugye ismét windózos és hetente 2szer telepíti az új számítógépét is mert okos :D Hajrá !
-A fórumban a döglődő témákat a "hullaházba" áthelyeztem, attól még lehet beléjük írni de csak ha lesz nagy mozgás bennük akkor teszem vissza az aktív fórumok közé.
-A szerver meg fog szűnni előreláthatólag. Minden holnap az uw-ra fog átkerülni amik nálunk voltak tárolva és a tulajdonosaik fogják tudni managelni amennyiben kérik hogy továbbra is elérhetőek legyenek illetve hogy átkerüljenek máshova.
-A szerver megszűnése után a fórum egyes témái, illetve a cset, át fog kerülni egy más tárhelyre és onnét továbbra is elérhető lesz.
-Az FTP jellegű hozzáférés is sajnos végleg a megszűnéssel együtt meg fog szűnni. Így az gazdaságtalanság is elmúlik.
-Ismét van eladó netezős gép ! Ha kell írj. 10eFt/db monitorostul telepítve. NINCS ALKU, hitel, részlet, kölcsön ! CSAK egybe megy !
Csőőő
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 17. 11:10:00 írta Mini7777777 »
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Admin-nak és Admin-tól
« Válasz #7 Dátum: 2010. Szeptember 17. 11:59:33 »
Hali
Nos ingyen semmi nem lesz. Kár is volt hogy volt. Az ember mindenért fizet, általában ráfizet. Én sok mindent adtam ingyen de mivel a napokban se kaptam ingyen semmit, vagy kaptam de segítséget majd egyszer kapok hozzá ami meg már késő, hogy én ingyen és gyorsan segítettem sokaknak ez megszűnt. Aki pénzes ügyfél annak mosolyog az arc most már mint mindenhol, aki ingyenes olyan már nincs. Végül is mindenki pénzből él. Telefonos segítség továbbra is ingyen van, de hogy szolgáltatások már csak pénzért. Az ember ha semmibe nem kerül és jó fej akkor másoknak meg g*ci lesz és akkor legyen jogosan pénzéhes g*ci végül is nem tök mindegy hogy g*ci az ember ha így is úgyis az ? Én az ingyen dolgokat nem szeretem már, mert akkor mindig csak a nyűglődés és az ügyintéző baxik rá kategóriát kapom, ha meg fizetek akkor kiverem a balhét ha valami nem tetszik illetve akkor muszájból segítenek. Hogy ha kisegítek valakit mert épp van miből, de akkor amikor nekem kellene nem segít ki ? Tudom ne is várjam, de hogy még ő akar akkor is keresni rajtam ez már vicces ! Szóval minden pénzért van. Bartel az egy kihalófélben levő szó nálam, és sose jönni ki belőle jól, tehát ha kell valami akkor azt akkor le kell rendezni, aztán a következő alkalommal én is rendezem a számlám és akkor okéban vagyunk és nincs értékkülönbözet. Ennyire kedvesek az emberek errefelé és csak 1-2kivétel van és kevesek érdemelnek bizalmat, azok akik már eddig bizonyítottak. Új arcoknak semmit !
A fórum jó régen nem változott, nem is nagyon tervezem, hogy fog, igazából annak a pár embernek van már fenntartva aki használja is aztán meg a google robotoknak :) Hátha majd egyszer nagyobb életre kel.
Üdv
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Admin-nak és Admin-tól
« Válasz #8 Dátum: 2010. November 02. 22:49:35 »
Hallo
Hogy megint miért is írok ? Csak mert megtehetem meg mert én ilyen vagyok és a fülemben a vadiúj Sony MDR-ED21LP fülhallgató és qrva jó a hangzása és a mély hangok és bömböl rajta a Megadance Rádió M.O.-ból most kivételesen és nem a Plusradio Fr.O-ból és a és a Garcia - Kalimba de luna szól mert most ilyen kedvem van :D
Tényleg amúgy is ez a saját topic részem itt meg azt vakerolok amit akarok :P
Izééé a motoromra lesz hangtechnika és ütős kis motyót teszek rá wazee hogy pukkadjanak a népek, ja és ugye a Postal 2-ős szöveg az "ütős kis motyó", jut eszembe rég irtottam ki elmebajos módban a teljes pályát 100%-al, lehet játszani kéne, hogy ne legyek gonosz, nem tudom de jó ez így. Szóval ami nem tetszik kimoderálom, ha van helyesírási hiba vagy nem tetsző vagy jog vagy számomra törvény csesztető beszólás. Hogy miért vagyok ilyen nyílt ? Mert megtehetem és akinek nem tetszik nem jár ide akit meg nem zavar használja :) Most épp Dgigi Dagostinora írok, egész jó zene alatt fogalmazni. Izééé átmoderáltam dolgokat meg kissé megszépítettem amit kellett és ezt ha tetszik ha nem el kell fogadnod. OOOO kibabráltam pár spam robottal a napokban legalább ők már lekoptak... Biztos kéne válaszolnom levelekre, majd megteszem de most lépek mert viszket a bütyköm és álmos vagyok szóval jóéjt jó szórakozást és ha belegondolok holnap mennyi helyre kell mennem akkor máris megjön a jókedvem :D
Byez: admin bátya
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 16. 14:06:25 írta Mini7777777 »
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Admin-nak és Admin-tól
« Válasz #9 Dátum: 2010. December 16. 13:29:44 »
BELGA ! kúl  ;)
Most ilyen kedvem van és zsír ! Bírom a burájuk mindig is bírtam, mert minden letölthető és ingyen ! Szókimondóak és királyok ! Jó mostanában olyan nagy számaikkal a médiában nem találkoztam, most hallgatom végig amiket még nem hallottam tőlük... majd beszámolok ha a végére értem és ha el nem felejtem.
http://www.belga.hu/belgatavasz
Akinek nem inge nem veszi magára a zenék szövegét, akinek inge magára veszi és utálja őket.
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Admin-nak és Admin-tól
« Válasz #10 Dátum: 2011. Április 28. 23:32:30 »
Na ma ismét írkálós napomban vagyok némi fejfájás vagy agyérgörcs és a szemem káprózása után.
Ma elég sok emberrel sikerül néhány sort váltanom hogy látogasson erre felé és véssen pár sort az oldalra. Remélem magatoktól is fog menni az oldal használata...
Hogy miért is hoztam létre anno ezt az oldalt ? Hmm... Sokszor szívesen megosztottam volna gonolataimat és az általam meglátogatott webhelyek tartalmát ismerősökkel. Mivel sok ÁSZF-et nem voltam hajlandó végigolvasni így létre hoztam egy sajátot és így nem függök más oldalak üzemeltetőitől, nem szól bele senki hogy elavult régi cikket linkelek, vagy bármi. Sok oldalon jártam, sokfelé kattintgatok keresek és olvasok különböző témákban. Imerőseim és az a néhány fórumtag is hasonlóan gondolkodik akik gyakori hozzászólói az oldalnak. A könyvjelzőimet gondoltam publikálom, csak hogy egy része válogatott pornó, másik fele műszaki, harmad része személyes oldalak linkje... és ide meg csak az izgalmasabbakat teszem ki. Jó nem mondható hogy rendszeresen publikálok, de néha igen. Olykor olykor örülök annak hogy az a pár ember is küld érdekes linkeket amit lehet olvasgatni vagy nézni. Persze nem sok rokonlélekre akadtam, észből kevés van az országban és a hülye topicok hamarabb megtelnének hozzászólással ha lennének. Az elején kimoderáltam azokat így nagyjából rend van. Most úgytűnik ez az egész hogy ez az oldal nekem szól vagy hogy csak kockáknak. De NEM ! Ez mindenkinek szól akit érdekel bármi és akiben van kurázsi, kíváncsiság és kitartás. Sok oldalról sok érdekeset olvastam én is, jó persze nem hatalmas látogatottságú az oldal de mivel nem reklámoztam tele a netet vele és mivel az uw-nál van tárolva és nem .hu vagy .com domainről érhető el így nem egy nagy szám. Új oldalakat ugye be kell járatni, ez meg már fut egy ideje. Ha azt nézzük egy SMF fórum motor fut rajta, a PHPBB jobb lett volna csak ugy több beállítási lehetőséget kínál és lusta voltam induláskor azzal kezdeni így meg nem akarok adatbázisokat ki-be mentegetni meg táblákat írogatni így jó ez is a maga hiányosságaival és örömeivel együtt. Én is olvasok ilyeneket : itcafe, hardverapro, hwsw, techline, mult-kor, origo és a társai oldalakon ugye sok érdekességet találhatunk. Persze az információk hitelessége nézőpont kérdése, de valahogy informálódni csak kell. Az oldalon villamdexter fórumrésze hozza a látogatókat de kevés a topicján kívülre is jutó egyed, aki kíváncsian olvasni hajlandó és írni meg extra nagy luxus. Mindenki csak a saját érdekeit nézi a közösségét csak kevesen. Aki megkapott valami információt az rögtön el is felejt mindent aztán hello. Van ez így. Elején gondoltam olyan oldallá csinálom ezt a helyet hogy szeressenek idejönni az emberek de ugye a betüket útálják a, regisztrációt nem szeretik és ugye mivel képek csak bejelentkezés után láthatóak így nem túlzottan izgalmas az információ. Ugye a népesség a lebutított bírka szintjén van, köztük lehet te is de sebaj, senki ne vegye magára mivel még megsérődtök. Nekem aztán mindegy hogy írtok-e vagy sem, én néha megszólalkok aztán aki akarja elolvassa. Régen gondoltam lányok is tévednek majd erre, létrehoztam csajos témákat, de egy-egy oldalrész egyszeri megtekintésén és egy regisztráción kívül egy-két lány kivételével nem sokan látogatja a szebbik nem az oldalt. Jó ersze a dizájn. Kell a csilli-villi mert ugye az a trendi, de hát azt aranyoskáim a hotdog.hu -n kell keresni meg a plázákban. A puszta realitás néha félelmetes, de itt nincs szépítés a puszta tények vannak. Mindenki megvan az eldugott kis otthonában hol egy vírusírtó dolgoztatja a májkröszoft által megfertőzött gépét és boldog biztonság érzetben próbál a szájbervilágon keresztül kapcsolatot tartani ismerőseivel és a kapcsolatrendszerüket önkéntesen kiadni a nagy nyílvánosságnak és a hatóságoknak élve abban a tudatban hogy a törvény megvéd, bűnözők csak a tv filmekben vannak és mindenki becsületes honpolgár. Hát legyen. MSN-el idegesítő egyedi hangulatjeleket küldözgetve a gicces és gagyi világban a valóságsók birodalmában és a boldog tudatlanságba burkolózva egy félretájékoztatott világban alulképzetten vagy lebutulva, boldogan élik életüket a napi éhbérért tengődve. Közben a Föld pörög, az események zajlanak és amit a két legnagyobb kereskedelmi tv csatorna sugároz azon keresztül "tájékozódva" boldogan zabálják a relámokat és a reklámok közbeni szünetekkor a filmeket. Lassan egész blog formát hozok létre, régen a hotdog közösségének egy részét boldogítottam de az illemkedő baromarcúakat meguntam, meg azt hogy a java és a flash kiegészítők egész nagy hardver követelményeket ígényelnek ott, így lemondtam erről. Használtam Worldpress motort de már igen csak rég írtam új posztot benne. Meg ugye persze ki olvasá ? Senki ! Vagy egy két unatkozó otthonülő anyuka vagy egy két őrül IT guru vagy kattant szájber harcos vagy keresőrobot vagy valaki aki valamit nagyon keres és ittragadt, vagy egy néhány véletlenül erretévedt munkaköri kötelességét betöltő hivatali személy... ha.ha.ha....
Van ez így. Talán emberközelíbb így ezen oldal hogy az üzemeltető néha karattyol is, mármint annak aki talán elolvassa ezen kreálmányaimat. Tudok arról hogy nem egy nagy szám üzemeltetni ennél jobb oldalakat, de most ez van és szerintem elég sok információt publikál ezen oldal de még több is lehetne... Ha ez zavar kedves olvasó akkor írjál TE is !
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Admin-nak és Admin-tól
« Válasz #11 Dátum: 2011. Május 13. 12:16:51 »
Hogy is működik ez az oldal. Vagy ennek egy része...
Hát úgy hogy kattintgatok a neten és ha valami tetszik azt elteszem a könyvjelzőkbe, aztán megnyitok egy linkek érdekességek topicot és másolgatom bele a jó dolgokat. Persze amit senki vagy csak a keresőrobotok látogatnak. Hogy miért ? Azt én se tudom. Néha jó azokat haveroknak is mutatni. Pl vicces videókat. Az értelmesebb dolgokra persze nincs kereslet mert a többség amúgy is nyomi. Van ez így, de hát még rajtam kívül van egy két elszánt aki utánoz. A többi millió meg elkerüli ezt a helyet mert nekik marad a facebook az életük közzé tételére. Nyomi egy világ ez...
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Admin-nak és Admin-tól
« Válasz #12 Dátum: 2011. Június 15. 16:21:50 »
ÁSZF-ünk pár sorral bővült, illetve módosult ! Jelen tartalom vonatkozik a meglévő tagokra is ! Kérlek olvassd el belépés előtt a Regisztrációs feltételek részt ismét ! Kijelentkezett állapotban innét elérhető, hamarosan a kezdőlapon is kint lesz.
http://iceboard.uw.hu/index.php?PHPSESSID=85b0cb2d81d6a12724064d668702de59&action=register
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Admin-nak és Admin-tól
« Válasz #13 Dátum: 2011. Június 19. 10:46:24 »
Na... jórégóta üzemelünk de nem találtam akkoriban amikor indítottuk a fórumot, azt hogy látszódjanak a csatolmányok belépés nélkül. Most megtaláltam. Senki nem írta meg eddig, más SMF oldalakon se láttam a csatolmányokat de most sikerült bárki számára láthatóvá tennem. Aki még admin más oldalakon is és még nem találta meg annak tessék itt van.
A fórumba feltöltött csatolmányok megjelenítése vendégeknek (admin módban bekapcsolható):
Admin / Felhasználók / Jogosultságok felhasználói csoport szerint / Vendégek / Módosítás / Csatolmányok megtekintése
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs

Nem elérhető Mini7777777

  • Mini7777777 server
  • Adminisztrátor
  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 72
    • Profil megtekintése
    • Mini7777777 server Magyar használati útmutató, Magyar nyelvi fájl
Re:Admin-nak és Admin-tól
« Válasz #14 Dátum: 2012. Május 03. 16:24:36 »
Hallo
A fórum életében nem történtek nagy változások, az érdektelenségbe borult fórumrészeket archiválom és aki szeretne új témát, hozzon létre és ápolja a rendszeres írásával, szerezzen rokonlelkeket. Moderálni fel jövök továbbra is rendszeresen.
Üdvözlet
HFS szerver Magyarítás - HFS server Hungarian Language file - Magyar használati útmutató - Hungarian Users Manual with pictures, Instructions and Utility, Hungarian FAQ, Hungarian template for HFS 2.2f server, HFS 2.3 test...   HFS Magyarítás !!!    http://iceboard.atw.hu/hfs