Honlapok Fórumai > Villám Dexter fóruma

Mindenes kérdések - válaszok itt !

<< < (2/8) > >>

villamdexter:
RÁDIÓAMATŐR TALÁLKOZÓ ÉS MŰSZAKI BÖRZE !!! 2010.06.12. 06:00 - 17:00
Helye: Csepel-szigeti Ifjúsági Tábor, Bp. XXI., Hollandi út 8. (GPS: N 47° 24.750'  E 19° 05.858')
Belépés: 400 Ft-os támogató tombolajeggyel
A program honlapja:
http://www.radiovilag.hu/burabu.htm
Helyszín a térképen:
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=hu&geocode=&q=N+47%C2%B0+24.750%27+E+19%C2%B0+05.858%27&sll=37.0625,-95.677068&sspn=31.646818,79.013672&ie=UTF8&t=h&z=16
ÉN OTT LESZEK HOLNAP ! A honlapomon található és a honlapra fel se töltött termékek még kedvezményesebb áron lesznek eladóak !
Nem kell hogy amatőr legyél, lehetsz profi is vagy analfabéta ! Ha csak kíváncsi vagy akkor is jöhetsz, lányok-fiúk gyerekek, mindenkit várunk ! Gyere TE is ki ! Óriási árzuhanás ! Keresd a legnagyobb börzesort a focipálya hátulja felé (előreláthatólag).

holozsi9@freemail.hu:
Hello
Azok a nyáklapok érdekelnének amelyek alatt ez a felirat áll :"A képen látható mennyiségű üvegszálas, tőbbségében kétoldalas nyáklapok 1500Ft". Milyen méretűek és hány darab van, ill. postai küldése megoldható-e?

villamdexter:
Hello
Nem tudom pontosan hogy mennyi van meg közülük, a BURABU-ra kivittem őket előző hétvégén és lehet elfogytak vagy fogyott belőlük de lehet megvannak, azóta még a készletet és a honlapom minden részét nem egyeztettem teljesen, csak részben tudtam megcsinálni mert sok dolgom volt. Következő héten pontosítok. Ha megvannak akkor kb egy arasz egyik irányba, másikba másfél vagy kettő a méretük, pontosabbat nem tudok fejből ennyi jött le és a képen látható kézhez viszonyítva látszik kb mekkorák. Posta megoldható, a szállítási díjat a magyar posta szerint kell megfizetni és az a vásárlót terheli és a buborékos boríték díját ha abba fér bele azt is a vásárló fizeti. Postai küldésnél eltörve kaptam meg mindent vagy leesett a fele stb ilyen reklamációkat nem tudok elfogadni mert nem pajtásom a posta szóval minden rosszat elhiszek róla, azért inkább a személye üzlete szeretem, mert akkor azt kapsz amit látsz. Nyákok nehezen törnének el, de semmi se lehetetlen ha más szállítja.
Köv héten beszéljünk telefonon hét közepén és akkor addigra megnézem. Postázás pl csak ha beszéltünk telefonszám kijelzéses telefonhívással az után lehetséges.
Üdv.

simpi:
Szia!
Érdekelnek mindenféle régi izzók higanylámpák figurás glimmek, régi fénycsövek.
Ha ráakadsz akkor szólj.

Üdv.:Simpi

villamdexter:
Hello Mindenki !
A telefonom szoftvere elszállt így se hívni se fogadni hívást nem tudok ! A héten lesz másik telefonom KIS TÜRELMET ADDIG !
Ha valakinek van valami használható 4-5 napot kibíró Pannonos telefonja és elcserélné valami kütyümre az írjon. Köszi.
Üdv

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése