Mini7777777 Hírek > Emberi történetek

Mit tegyünk egy elmebeteg ,lökött pasival?

<< < (2/2)

Okoska:
Ja és mégegyszer elmondom. 1 karácsonyoztam.
És nem pasizom és nincs semmi. semmilyen láng.  Te vagy az aki LÁNGOL!!! MÁSÉRT HÓNapok óta! Én meg azt nem érdemeltem meg! És hiába húzod rám a vizeslepedőt! Beleszerettél a szőke csajba és azóta még szarabb vagyok mint előtte. És többször elmondtam,hogy jöhetsz amikor akarsz. De tte nem! Te csak a szőkéhez de ahhoz nagyon!
Nem tetszik! Na látod ez a része nekem se! És soha nem is fog!
Ha valmi jogos azt elismerem,de miután nekem semmi közöm az exemhez elvárható lett volna ,hogy ne ilyen indokokra hivatkozz amikor a csajszikához mész!
A papír meg eredeti!!! ÉS nekem is elegem van a folytonoos gyanusítgatásaidból!!
És nem pasizom . Nem volt rá szükségem!
Minden amit e4lmondtam az igaz!
És nagyon jól tudtad hogy erre nagyon befogok rágni!
És akkor is csaki s és te nem hagyod elmenni és egyáltalán. na most akkor meg van!

Miért baszkszunk? Mond meg,hogy mért nem lehet már végre nyugi.Mért nem lehet normálisan csinálni ezt a kapcsit?
Miért kell állandóan egymást szapulni?

egykettoharom:
Nem vagyok én egyik alkesz se akik betoppantak az urasághoz, hogy jogosulatlanul betoppanjak, meg, hogy a fickó akarjon kitenni, hogy betolakszok aztán magyarázkodjak hogy áhh bocsika... vagy, hogy te ki vagy itt és hogy én vagy ő melyikönk baxxa ki a másikat ? Meg amúgy se tudja senki ki vagyok így kellemetlenséget se akarok, meg a kutyák amúgy is koncertet adnának inkább kihagyom. Meg nem nudista szerkóban mennék ha mennék hogy hátha a fickó "napozik". Hogy végre nyugi ? xar érzés ha állítanak valamit és nem biztos benne az ember és hinnie kell úgy, hogy nem az történik amire számítana... Így normálisat csinálni nehéz. Nem szapulok én senkit, rég rád hagytam az állításaid csak amikor nem úgy viselkedsz ahogy elvárod tőlem akkor ne csodálkozz hogy én se úgy viselkedek ahogy te elvárod.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése