Szerző Téma: Mit tegyünk egy elmebeteg ,lökött pasival?  (Megtekintve 6173 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Okoska

  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 33
  • okoska
    • Profil megtekintése
Mit tegyünk egy elmebeteg ,lökött pasival?
« Dátum: 2009. December 28. 23:02:04 »
Leírom a személyes tapasztalataimat ,hogy tanuljanak belőle mások!
Tehát mit lehet tenni egy olyan pasival ,aki hozzánőtt a telefonjaihoz,és ezt elvárja másoktól is. Aki ha barátnője nem veszi fel a telefont akkor azonnal vendettát kiállt :sőt! szerinte az ncsak azért van mert a nő vagy dug,vagy éppen a másik idézem:ficerrel van!
Mert a szerencsétlennek a vc-re  az udvarra  a másik lakásba   a mamához folyamatosan vinnie kell a telefont.
Ha pedig késve de észreveszi a hívást és visszahívja apjukot akkor jön,hogy nem kell kigyere elvagyok foglalva. Meg el is leszek.És különben is eladom a telot.
Ja eladja. Csak azért,hogy én nem tudjam felhívni.
Mert én már többször nem vettem fel a telot amikor ő hívott. Ez igaz! Viszont nem egyszer volt ,hogy a nagyságos urat az éjszaka közepén nem lehetett elérni! ( És nem a Telefonja volt lemerülve).Na mit csinálhatott?
Mert ugye éjjel a telefon csörgésre amúgy felébred ha késve is! Ja az persze nem baj! Ő ugye olyankor éppen nem dug! Vagy csak megsértődött!
A baromnak az nem jut eszébe,hogy el lett neki mondva:hogy megyek a beteg nagyihoz( aki jóformán magánaál sincs) és mivel a kórházban nem szeretik a telefont így le lett némítva és bocsánat,de a kabát zsebemben maradt. És így 18.01 perc helyett csak 20 óra magasságában lett visszahívva. Akkor is úgy vettem észre,hogy kerestem a telot,mert egy fényképet akartam feltölteni.
De ezzel még nincs vége!
Engem nem hív:mert hol ez a baja hol az a baja.- DE! A szőke pénzes barátnőjét ,akit már boldog-boldogtalan haverjának bemutatott azt hívja!
Illetve "csinibabi" is őt! Ha kell ha nem!
Mit lehet kezdeni egy olyan pasival aki kategórikusan kijelenti,hogy ezt a nőt ő sohasem fogja elengedni akármi is lesz!
majd a pofámba vágja,hogy én azért hagytam őt a szőke ciklonnal flörtölgetni,meg egyebek,mert én a másik ficerrel akarok kavarni!

NEM!!! Én nem akarok a másik ficerrel kavarni! Vele akartam! De hülye nem vagyok!
1. Nem fogok olyan szekér után futkározni amelyik nem akar felvenni.
2. Lehet,hogy nem vagyok olyan szép,jótestű,gazella mint nagysága
3.Sőt! pénzem és autóm sincs! De nem süllyedek le arra a szintre ,hogy egy másik nővel versenyezzek!
Ha így nem kellek hát nem kellek!

Aztán mert van tovább is a történet.

Ő hozzám nem jön ám! Mert önérzetes. Mert fényes nappal nem jön,mert állitólag én szégyellem őT! Éjszaka egy ideig jött aztán nem jött!
Bezzeg én megyek hozzá!
Dehogy minek azt nem tudom. Én ugyanis akármit csinálok neki nem jó! Tuti,hogy mással vagyok,tuti,hogy átverem stb. Én őt? na ez azért vicces! Nem vagyok hibátlan az biztos! De soha életemben nem volt párhuzamos kapcsolatom! Lehet,hogy ez volt eddig a baj!
És sajnos együtt kell élnem egy lakásban egy olyan emberrel akihez az égegyadta világon semmi közöm sincs!
Sőt! Odáig fajult a dolog,hogy bírósági határozatot kell kérnem ,hogy elkotrodjon a saját lakásomból. De ő ezt úgy veszi,hogy én a volt palimtól még bármit is akarok!
Ezért folyamatos a cirkusz! Ezért csajozik! Ezért gyanúsítgat! Csak megköszönni tudom neki!
Remélem ,hogy szőke tündérkében megtaláljas azt  akit keres. Azért azt hozzátenném,hogy az a "NŐ" őt használta fel arra,hogy a volt pasiját visszaszerezze.
Őt meg állítólag le se szarja! És ők csak beszélgetnek!
És a csaj is együtt éldegél az ex pasikájával. De sebaj! Neki akkor is az kell!
 Remek!

Szerintetek mit lehet kezdeni egy ilyen tébolyodott,elmebeteggel?
Akinek üldözési mániája van.

Csernus doki ezen már nem segít!!!
 Csalódott többször is?
Na  és . Szerintem rajta kivül mindenki más is csalódott már nem is egyszer!
Sok hülye pasival találkoztam de ez veri a biztosítékot!





A másik csodaszép történet a karácsony.
Szemrehányást tett nekem,sőt közölte,hogy ki vagyok rúgva mert nem vele töltöttem a szent estét.
Ami igaz. Csakhogy. Ő ugy e hozzám nem jön,csak ha külön kérvényt nyújtok be!
A nagyimat magatehetetlenűl kidobták 23-án du. a kórházból,tehát igazán nagy mozgásterem nem volt. Többször voltam esti órákban a gépnél. Szerinte nem. De bebizonyítottam,hogy voltam. Mire azt a választ kaptam,hogy nem írtam.
Miért csak nekem kell?
Meg mert,hogy nekem fontosabb volt t a tv-zés meg az alvás mint ő.
Ja és persze jött a slágertéma a ficer!
Aztán meg,hogy ő azért nem jött mert nálam biztos buli volt! És nem kell ő oda!
Akkor mégegyszer elmondom mindenki előtt! A KARÁCSONYT EGYEDŰL ILL: A KUTYÁIMMAL TÖLTÖTTEM!
A másik lakásban meg ott aggonizált a nagyi.
Szerintem ebben a helyzetben neki kellett volna engem megkeresnie kérés néljkül is kijönnie hozzám
és nem elvárni,hogy én külön még meg is hívjam! Mért kellett volna? Ennyire nem jelentek neki semmit?
Csak nekem kell mindent bizonyítani!
Most itt lett volna a remek alkalom cseszett rám!
De hagyjuk abba mert nejki ez így nem jÓ
Nemk mi?
De nekem minden jó úgy ahogy van!
Én csak hazudok,pasizok,dugok összevissza.
Ehhez képest a szilvesztert is egyedűl fogom tölteni /hálka neki/
És amig neki ott a kis szöszkéje meg a többi neten meg innen-onnan összeszedett kis tyúkja,addig én ott ülhetek a 4 fal között egyedűl meg az állataimmal. Mert voltam olyan barom,hogy hűséges voltam egy faszhoz,aki SOHA AZ ÉLETBEN NEM HITT NEKEM! és ebben a hitben élve a saját szemétségeit akarta kitalált kis történetekkel palástolni.
De elérte amit akart!


Szerintetek ennek egyáltalán van még értelme?
Érzelmeket táplálni egy pasi iránt aki minden egyes lépésemben csak a rosszat látja?
aKINEK MÁS NŐ KELL!
Aki állitom most is a csajokat kajtatja a neten meg egyéb helyeken,mondván én őt megcsalom. Akkor higgye azt!
Én nem magyarázkodom tovább!
Eldöntöttem ha akr valamit még tőlem megkeres. Ha nem akkor pár nap után majd elfelejtem. Vagyis majd igyekszem.

De ezuton üzennék az illetőnek!
Semmi közöm a volt pasimhoz! és nem is Lesz!!
És nem volt más pasi sem!!!
Serm időm sem energiám rá!
Sőt! kedvem se volt hozzá, hogy pasizzak!
Ő meg éldegéljen az utána futkároztó lányokkal. Ha neki ez kell én megadom!
Sírtam én már eleget! Mellette meg pláne!
Főlegn az utóbbi időben!

Sírjon most már más is!
És azt ne felejtse el,hogy más nő már az első hetekben elhagyíta volna annyit nyavalygott a kis ex barátnője után.
 Meg kivi leszek a következő csaj pofájára amikor megtudja amit én tudok!

 :D :P

Ja igen ha eladja nagyságos úr a teloját akkor neki már nem jut abból az élvezetből amiből nekem jutott!!
Mert akkor már nem tud  a kis exike csörögni,meg....de ezt inkább hagyjuk!


Igen! Engem is hívtak! Többször is otthonról. De már bocsi én igyekeztem leállitani. Őt meg ha exi nemk hívja ,akkor zsinórban hívják a haverok,meg a szöszke,meg a gyömöszke. De neki lehet!
Őt mindenki hívhatja!



Vélemény????

Kiváncsi vagyok!
De így járt!

Nem elérhető lee

  • Kalandor
  • Öreg "Motoros"
  • ****
  • Hozzászólások: 20
  • Lee Master
    • Profil megtekintése
Re:Mit tegyünk egy elmebeteg ,lökött pasival?
« Válasz #1 Dátum: 2009. December 28. 23:25:41 »
Olvastam az írásod. Nagyon érdekes. Egy ex kapcsolat sosincs pozitív hatással a másik emberre. Mivel az ex ott lakik az írásból gondolva nálad és a hapsi csak néha néha mehet arra így nem csoda, hogy ha gondolkozóba esik, főleg a megmagyarázhatatlan eseményekből eredően. Fel a fejjel  ;)
Lee Master

Nem elérhető Okoska

  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 33
  • okoska
    • Profil megtekintése
Re:Mit tegyünk egy elmebeteg ,lökött pasival?
« Válasz #2 Dátum: 2009. December 28. 23:50:05 »
Nincsenek megmagyarázhatatlan események! Egyszerűen nem hisz nekem! És esze ágában sincs odajönni hozzám!
Csajozik és kész! Kifogásokat keres hogy a csajával lehessen. Ennyi. Az ajtóm nyitva van jöhetóne bármikor de nem jön!

Arról bezzeg te sem írsz,hogy mi van az ő exikéjével,meg mi van szőke ribivel.
Ezek jó hatással vannak egy kapcsolatra?
Nem arra kelenne törekednie ,hogy ezt rendbe hozza? Nem mi? Inkább megy máshotz.
Én ne essek gondolkodóba a kijelentésein. Vagy hagyjak itt csapot papot és költözzek hozzá?
Akkor mi vátozna ?
Semmi.
az én fekjem meg nincs fennt és nem is lesz. Kirugnak csak azért mert valakinek fontosabb egy tetű kurva szőke. És ezért kifogásokat keres. Pedig semmi gond nem lenne!
Ha nem képzelődne!

Nem elérhető egykettoharom

  • Öreg "Motoros"
  • ****
  • Hozzászólások: 27
  • Mr Prof
    • Profil megtekintése
Re:Mit tegyünk egy elmebeteg ,lökött pasival?
« Válasz #3 Dátum: 2009. December 29. 02:24:34 »
Szóval hogy hozzánőtt a telefonja ? Ha szeretsz valakit és érdekel akkor mindig a szemed a telefonodon van, ha meg nem akkor nem, de ez már a te dolgod. Én tudom ha valakinek elmondják hogy legyen egy mindig elérhető telefonja pl csak neki és nekem akkor ha beszerzi és mindenkinek megadja és ha én hívom és 30perc vagy több múlva reagál rá este akkor az mindent elmond hogy qrvára lexarja a másikat és a másik fickóval van dolga. Nem kel a kamu, megeshet bárkivel főleg hogy együtt laksz az állítólagos exedel akit az állítólagos barátocskádnak kell kerülnie hogy ne legyen gond. Kicsit gáz ez nem gondolod ? Szerinted a hapsiknak mindig mindent be kell nyelni ? Hogy van ez hogy énnekem mindent el kell fogadnom és hinnem, neked semmit ? Neked mindent szabad, neked áhh bocsi nem vettem észre hogy hívtál, áhh bocsi kabátomba volt, áhh bocsi aludtam, áhh bocsi tv-ztem, áhh bocsi wc-ztem, áhh bocsi a kertbe voltam. És még a visszavágó ugye hogy te azt hiszed hogy én mindenhova magammal viszem a telefont ? Szerinted én mindig fel tudom venni ? Stb... kissé túlzás. Ha bárhova megy az ember ugye rezgőre teszi ha érdekli hogy ha hívja vagy hívhatja valaki főleg ha fontos neki az amúgy is féltékeny és állítólag pranojás barátja. És ha valaki ezeket előre tudja akkor meg tud tenni bármit hogy ne legyen belőle probléma, de amikor a csajszi egy háztartásban él az exével és nem veszi fel a telfont hetente legalább egyszer akkor elgondolkozik a hapsi hogy bocsika akkor én most itt nem kellek. Te hogy meg lennél sértődve ha bözsikéhez lemennék és áhh bocsi csak egy napra had aludjak erre, mondhatom én neked hogy nem qúrtunk lexarod te bármit is mondok de én neked mindent higgyek el. Hogy elmebeteg-e így a "lökött" hapsid azt mindenki el tudja mondani hogy nem. Nah menjünk csak tovább...szóval megismertelek 2008.10.-ban és az eleján baráti szimpátia aztán hogy lehet több is, aztán hú kapcsolat és akkor döntsek mit is akarok ugye 2009.01.01. 00:00-kor... csak ugye a fickót elfelejtetted elmondani amit ugye nem én titkoltam, és ugye én nem kérdeztem rá mielöbb, aztán ugye, aztán hívogatott minden randikor a fickód és újévkor is stresszelt jó persze színjáték meg a testvéred hívott ha-ha-ha...és hát erre a hazugságra alapult minden...meg persze a Tomika az egy barát aki segít néha...aztán kiderült ott lakik, aztán hogy kicsit több is volt ő mint barát, aztán hogy rákérdeztem hogy ugye a kedves Tomi barát az a volt férjed vagyis a jelenlegi is aki azóta se húzott el... egy jobb pillanatban és letagadtad...aztán napok vagy hetek múltűn ugye 1óra baxtatás után előjött hogy hát igen az és hogy akkor döntsek és az volt a baj hogy azt mondtam akkor lássak változást, de nem láttam. Xarul esett nagyon, de már nem ez az első ilyen velem szóval edződök de amennyit kapok annyit adok, nah te bocsit mondtál megértettem . Aztán jött a nyár és hogy te válni akarsz, és hogy beadod a papírokat. Jó jó, állítólag szünetelnek nyáron stb, állítólag bevitted a papírt de nem hogy jöttél volna dicsekedni hogy akkor most legalább igazat mondasz hogy a régebbi nem elmondást kárpótold, áhh nem... elhallgattál. Aztán hetek múltán előkerült a téma, hogy ha beadtad kellett, hogy kapj bizonylatot bármilyent is de pecsétes dátumozott és aláírtat... hát az nincs. Akkor mi van ? Mert bizonyíték híján mit lehet elérni ? Semmit. Ha meg amúgy is egy f*sz vagyok akkor meg erre számítani kell...nah tetek a hónapok. Egyszer 2009.08. körül benyögted hogy van papír róla. Mondom mi van ? Eddig nem volt most hírtelen van ??? Mondom jó legyen. Eltelt 2-3hét előkerült ismét a téma ha és nem hiszek benne miért nem mutatod meg ? Hogy majd megmutatod. Mondom jó. Eltelt még pár hét és se szó se beszéd betoppantam hozzád váratlanul és hol a válópapír cicám ? Ja ? ööö ? izé ?? hebegtél, hogy az nincs itt. Nah tök jó mondom és hol van ha nem itt van ? Hát hogy nincs itt. És nekem kellett rádbeszélnem hogy az a papír mivel nem is volt meg akkor hogy az a nemlétező papír a kedves barátnődnél van, de áhh nehogy átmenjek, úgysincs otthon, hú de véletlen, jah és még az anyukája sincs és nem is lesz, még 1-2hónapig meg amúgy se akar talizni stb...nah most ha eleve hitetlenkedő vagyok akkor hogy lehet az hogy olyannak adsz valamit aki úgyse adja mihamarabb vissza ? Tehát ami nem volt az nem volt. A másik mert én úgyse hittem volna el azért kellett ez mondani. Megértem, de azt állítottad amikor a hapsi sztori kibukott hogy nem hazudsz többet és nem titkolózól ehhez képest ez is hazugság volt bár nézőpont és megfogalmazás kérdése hogy minek nevezzük és hogy gondoljuk, mert enyhébben csínytevés. Nah jó mondom nézzük az eseményeket... Akkor eltévedtél a bíróságra és sok nyöszörgés árán hoztál valami papírt ami vagy eredeti vagy nem, de tegyük fel eredeti.
Szóval te ugye megtehetted nem egyszer hogy bocsi nem hallottam a telfont stb...aztán megsértődtél hogy egy egy ilyen kis incidens után nem kerestelek és hogy nem érdekelt a telefonfelvétel és azt állítottad elmentem qrvázni biztos holott nem én élek az exemmel akivel akármikor akármit csinálhatok vagy csinálhat velem...stb...És erre jön a féltékenykedés...de olyan ember ne legyen már féltékeny akinek van egy házipalija és hónapokig titkolta és utánna se ő mondta el és a történet annyit változott hogy tudok róla. Szóval én mindig fel tudtam venni a telfont de te éjszaka csak akkor hívtál amikor elötte órákon át nem vetted fel a telefont. Megértettem. Meg se leptél se elötte se utánna este hívással pedig amióta téged ismerlek azóta vagyok egész nap bekapcsolva de ez xart se ér mert már volt olyan hogy minden telefonod ki volt kapcsolva és akkor meg én mit is gondolhattam... de az senkit nem zavarjon...
Nah miután msotanában nem sok kesem van így spórolok a hívással és csak és kizárólag indokolt esetben telefonálok, de akkor nagyon indokoltban. Szóval telefonáltam és baxtál felvenni a telefont, mert ugye nagyikánál voltál vagy épp fickóztál, de mindegy, gondoltam észreveszed hogy nem poénból kereslek és hogy talán kimennél arra a kibebaxott qrva folyosóra hogy mi van mondjad gyorsan, vagy hogy visszahívj mielöbb, de erre te teljesen lenémítottad kikapcsoltad a telfonod minden életjel adó részét vagy épp jól eldugtad nehogy megtaláljad ha kereslek. Köszönöm értettem, mert a fickó nehogy észre vegye vagy az apukád nehogy rájöjjön mert én vagyok a főg*ci és nem lehet mások elött velem beszélni. Mivel ez nem az első eset iylenre így tudom hogy kifogás mindig van. Szóval ugye odadtam a Samsung töltőmet mert a tiéd xar és mondtam a xart hozd el nekem majd megcsinálom, neked ott az új. Ugye volt akkor mégegy Samsungom amit eladtam időközben és adtam töltőt is hozzá, vagyis egy gramm Samsung töltő sincs nálam. Ezt megbeszéltük hogy hozod és azt is nagyon jól tudtad, hogy nem sok zsém van újra. Jó elfelejtetted... csak ha tuom hogy a másik nem lesz elérhető akkor nem felejtem el... Nah mindegy.
Szóval Karácsony ! Karácsony olyan qrva jól telt, hogy bexarás ! Itt görbültem a gép elött, mint előző évben és szájberkarácsonyozhattam volna... szóval mindenki a szeretteivel töltötte a karácsonyt. És ugye én itt a hülye fejemmel maradtam egyedül az állítólagos csajom az állítólagos csajával ugye egy lakásban lakik, jó az öregannya miatt nem tud mozdulni, és nem hiányzok neki 24-én. Megértem én csak másodhegedűsnek kellek. hát ez van. De akkor nem kell csodálkozni arra se ha a másik ember is másodhegedűssé válik. Előzetes újononan becsatlakozóknak.: az állítólagos komoly kapcsolatos barátnőmhöz az elején inkább ne menjek család meg minden miatt...ugye benyeltem persze kamu volt mint mindig, aztán megjelentem amikor azt hitte csajozni megyek nála, aztán néha este benéztem, vagy elindultam felé. Voltam ott napközben is. Sose marasztalt, hogy maradjak stb ahhoz külön napot kellett kitalálni meg órát amikor mehettem és ez fél év múltán volt. Egyszer aludtam ott az is cirkalmas volt. És az hogy jöjjek ? jöhetek amikor akarok...naná, persze miután mondtam köszi nem kérek a kamukból. Jól esik amikor az ember beleéli magát valamibe hogy megint a padlóra kerül végülis természetes álmodozzak csak. Végülis én vagyok a barát akinek távol kell maradnia míg el nem megy az ex akivel addig akárhányszor akármi lehet, de én az én exemmel nem csinálhatok semmit se újakkal se senkivel de oda csak módjával mehetek mert felkapja a vizet a muksi, szép dolog mondhatom, én vagyok az állítólag barát akinek fosnia kell meg módjával lenni az ex meg teljes jobbal míg egyszer le nem lép, ha lelép. Szóval visszatérve karácsonyhoz. Csetre meg fórumra fel feljártál, de azt mondani nézz be 5percre vagy kimegyek a megállóg azt nem ! De előző évben rá tudtál térni arra pl hogy ne mással menjek bulizni hanem veled...szép mondhatom. Szóval egy éve is a fickó és az állítólagos család volt a családtag. Szóval hogy megjelenhettem volna... ha-ha-ha minek ? gyertyát tartani ? vagy közberonítani szép dolgoknak ? Nem zavarok én mások családi életébe csak akkor a mások se zavarjanak az enyémbe. Ha én csak módjával meg csínján lehetek ott akkor "főműsoridőben" amikor az ott csinálja az előadást vagy mittoménmit akkor minek legyek ott ? Főleg ha visszagyulladt a láng ha netán ? Meg amúgy is pipa hogy húúú dugom a nejét akkor meg ott fogok vele pezsgőzni ? És hogy agyaltam hogy megyek este betoppanok 24-én de megkaptam hogy 26-án találkozunk !!! akkor minek menjek ??? Ha 24-én NEM kellek ? És azt is nagyon jól tudod hogy xarul áll a szénád és nem azt mondod hogy jöjjek hanem kerülöd hogy jöjjek. De hogy a megállóig nem tudtál kijönni az elmond mindent. Meg az is hogy a filmek és az alvás volt a fontosabb. Gép elött voltam de nem mondtad volna hogy baz+ jó lenne együtt ! És a tartalék sms-t se küldted el hogy mi van már ! És azzal, vagy azokkal töltötted a karácsonyt akik fontosak voltak ! én kerestelk sokszor, nagyon sokszor ! És karácsonyt nem érdemeltem meg ! Neked akkor jobb volt egyedül vagy mással, de nem velem. Megértettem. De akkor miért várod el hogy te nekem legyél a legfontosabb ??? Ha te már előre tudtad hogy velem csak szilveszterezni akarsz. Ugye én biztos csajozok naná..de hogy te mit csinálsz vagy sem az ne érdekeljen. Én nem mehetek este, napközben a fickó miatt, ha későn telefonálok elfelejted felvenni és érdekes módon mindig 30perc múlva hívsz vissza vagy írsz sms-t. Szted mit kellene hinnem ??? Szeretet ? fölösleges... az hogy mindig van valami amit neked szabad nekem nem. Pl hazarohansz a ficerhez ugye ? mert veri a tamtamot ? meg hazarohansz és jajj csak a kutyus miatt... de ha én lelépek akkor én qrvázok csakis. Igen érdekes. de neked mindent szabad, tök jó... Már nekem is mindent szabad, mert ha azt mondom nem akkor az nem is lesz. Mehetsz amerre akarsz amikor akarsz nem gátoltalak meg de miattad nem maradok egy percel se tovább ha elhatároztam hogy dolgom van.
Sok hitegetést kaptam De már unom ! Meg a kamukat is ! Mert hogy nekem kell módjával megjelennem stb ez elmondja hogy vlaami még mindig van ott.

Hogy mikor vetted észre a hívást ? Tökminegy ! Nem számít ! Érvényét vesztette addigra ami miatt jó lett volna beszélni. De ez van én már csak magamra számíthatok és legkevésbé egy nőre vagy egy havernak mondott nagy semmire. Nem a töltő lett volna a lényeg. Tudtam hogy nagyinál leszel és azt is hogy mettől meddig ! De iylenkor napokig nem lehet téged elérni mert szeszélyes vagy. Hogy szöszi ? Hát aki házipasit tart és akinek a barátjának kell távol lennie meg az nincs ott minden nap és ha már itt tartunk heti egy tali mostanában egyre kevesebb napra akkor mindent elmond hogy másik embered van és hogy én bizony csak a hétvégi vagyok mert te ugye elmondásod szerint háztartást vezetsz érdekes módon nem velem hanem mással és azt várod, hogy mindennke örüljek hogy heti egyszer egy óra kettyintés összejön. Hú de nagyszám ! Gondolom a többit otthon elintézed a fickóval vagy valakivel, de nem velem az is biztos. Hogy támadsz ? vajon miért is ? egye az támad akinek vaj van a feje fölött. Nem fogok örökké könyörögni és második harmadik lenni ! Kinőttem belőle ! Hagyom neked, éld az életed ha már több mint egy év múltán is csak mellékszereplő lehetek. Napközben stresszelsz hogy húúú meglátnak meg kint van a fickó a haverjaival. Este meg azon hogy hamar visszaérj hogy megnyugodjon. emvicces valahol ? És ha emlékszel az elején nem ilyen voltam és a sok kamud és meséd tett iylenné hogy semmit ne higgyek el. Lehet nem votl mégegy kapcsid lehet volt, te tudod. Én egy ideig hiszek az embernek de örökké NEM ! főleg ha már beégett nem egyszer elöttem. És meg ugye hogy tagadta mindegyiket, meg ugye hogy szöknie kellett haza...
Ugye szenteste... Ha tudod hogy úgyse hiszem a meséket akkor miért nem tettél ellene ? Mert azt állítottad hogy régóta paranojás lennék, akkor előre tuhattad volna a dolgokat és tudtad is csak nem akartál talizni mert bíztál benne ha nem hívsz nem is zavarok. Hát én nem zavartam. Hogy miért neked kell írni ? Nah azért mert én az eleje óta könyörögtem dolgokért és xartál rám hogy teljesítsd még amikor választás elé állítottalak akkor is xartál rá maj amikor nagyon égető volt a helyzet akkor tettél az ügy érdekében. És meguntam hogy mindig én kezdeményezek bármit is. Ha akarsz akkor tegyél érte. tettem én eleget sorry. Hogy neked kell mindig bizonyítani ? Én folyamatosan bizonyítottam hogy a fickód mellett nem léptem le. Te nem ! Még mindig csak én várjak ! Meguntam ! 24-ike elég volt hogy megértsem neked otthon kell bizonyítani hogy otthon vagy és hogy nem a hapsidnál aki ugye úgy van beadva hogy a barátnőcskéd fia és csak egy haverocska semmi több. És amikor ott voltam élőben nem bemutattál hogy ott a szertőm vagy az új hapsim vagy barátom, hanem mutatkozzatok be. Szóval ez is jelképes értékü volt. Amúgy meg ott voltam sokáig veled és mindent hittem ! De a kamukat nem nyelem már be ! Sokat lenyeltem de most vége van a benyelésnek mert már semmit nem hiszek el !!! Volt sok idő bizonyítani de kerülted hogy megjelenjek jelentősebb napon ! Én nyavajogtam ex csaj miatt...lehet de az elején volt ! de téged folyamatosan hív a jelenlegi lakótársfaszid ! És valahogy már nem hiszek egy szót sem hogy csak lakótárs mert ennyi ideig húzni halasztani és kerülni a dolgot hogy kiderüljön hogy én az újhapsi vagyok, szóval ez a titkolgatás akárhogy is nézzük elmodja hogy érzelem is van ott különben lehetett volna tisztán játszani az egészet ! Mivel téged hívhat állandóan a fickó így én is fogadom a haverok meg bérki hívását sorry ! Egy idig nem fogadtam tudod míg nem derültek ki a dolgok ! Én nem viszonozhatom ha te váratlanul lelépsz tőlem de te megteheted bármikor ez is érdekes. Ajtó nyitva ? jöhetek amikor akarok de lehetőleg ne sokat... értettem. De te lehetsz az exxel bármikor de én csak korlátozott dőpontokban korlátozott ideig. Szép mondhatom ! Hogy mire jövök vagy nem jövök rá, hát ez van. Sokmindenre valószínü soha mert négy fal közt marad. Jah tényleg !!! NEKED EGY ÉVIG NEM JUTOTT ESZEDBE MEGLEPNI VÁRATLANUL BETOPPANNI HOZZÁM !!! Mert ugye brahira nem fogsz jönni, de én hányszor mentem arra ! Meg te nem fogod égetni miattam senkinél semmivel magad ! Meg te nem tudod mikor vagyok otthon ! Meg hasonló kifogások... Szóval ezek is eláruják hogy mi is van ! És amikor mondtam hogy akkor majd más megteszi akkor hírtelen megjelentél. No meg most hogy én 5percre nem érek rá hogy meg vagy sértődve ! Ha nem akkor nem ! Tanuld meg ! Te 5percre nem értél rá 24-én meg elötte se sokszor akkor most én nem érek rád ! "Csakhogy tudd voltam nálad!" tök jó, mert nem lehettél nálam mert neked dolgod volt és otthon akartad a képeket töltögetni meg a csetet és a fórumot látogattad ! És ha itt jártál és meg se próbáltál megkeresni az a te bajod. Én is itt voltam 24-én és nálam volt a telefon sms fogadó funkciója is... Meg hogy dolgom volt és hogy láttad ? Akkor tudtad volna miért kerestelek de mivel itt se voltál így nem is láthattad ! A tegnap elötti "akció"-nak reménykedjek ne legyen következménye ? :p kedves ;)  Miért is ? Mit is szándékozol tenni ilyen olyan esetben ? "De ha most következményei lesznek az akciónknak én garantálom,hogy előkerítelek. Akkor meg pláne ha valami más bajom lesz!" Igen és miylen baj is ? Meg ugye amikor kellenék akkor lépek ? Hmm... hogy van az hogy ha én valakit keresek amikor én vagyok xarban sose elérhető de én mindig mindenkin tudok segíteni ??? és miylen baj és mivel kapcsolatban ? Jah ugye ilyeneket nem mondasz, kedves... Köszönöm kedveséged   >:( :o ::)

Nem elérhető Okoska

  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 33
  • okoska
    • Profil megtekintése
Re:Mit tegyünk egy elmebeteg ,lökött pasival?
« Válasz #4 Dátum: 2009. December 29. 02:41:24 »
Persze megint igazad van!
És ha voltál nálam miért nem nézted meg azt a tetves kaput? Mert nyitva volt. És nem véletlenűl.
a 2.üzenet meg csak dühömben ment.
azt nem kell komolyan venni.

Nem elérhető Okoska

  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 33
  • okoska
    • Profil megtekintése
Re:Mit tegyünk egy elmebeteg ,lökött pasival?
« Válasz #5 Dátum: 2009. December 29. 03:02:57 »
Ja és mégegyszer elmondom. 1 karácsonyoztam.
És nem pasizom és nincs semmi. semmilyen láng.  Te vagy az aki LÁNGOL!!! MÁSÉRT HÓNapok óta! Én meg azt nem érdemeltem meg! És hiába húzod rám a vizeslepedőt! Beleszerettél a szőke csajba és azóta még szarabb vagyok mint előtte. És többször elmondtam,hogy jöhetsz amikor akarsz. De tte nem! Te csak a szőkéhez de ahhoz nagyon!
Nem tetszik! Na látod ez a része nekem se! És soha nem is fog!
Ha valmi jogos azt elismerem,de miután nekem semmi közöm az exemhez elvárható lett volna ,hogy ne ilyen indokokra hivatkozz amikor a csajszikához mész!
A papír meg eredeti!!! ÉS nekem is elegem van a folytonoos gyanusítgatásaidból!!
És nem pasizom . Nem volt rá szükségem!
Minden amit e4lmondtam az igaz!
És nagyon jól tudtad hogy erre nagyon befogok rágni!
És akkor is csaki s és te nem hagyod elmenni és egyáltalán. na most akkor meg van!

Miért baszkszunk? Mond meg,hogy mért nem lehet már végre nyugi.Mért nem lehet normálisan csinálni ezt a kapcsit?
Miért kell állandóan egymást szapulni?

Nem elérhető egykettoharom

  • Öreg "Motoros"
  • ****
  • Hozzászólások: 27
  • Mr Prof
    • Profil megtekintése
Re:Mit tegyünk egy elmebeteg ,lökött pasival?
« Válasz #6 Dátum: 2009. December 29. 03:24:02 »
Nem vagyok én egyik alkesz se akik betoppantak az urasághoz, hogy jogosulatlanul betoppanjak, meg, hogy a fickó akarjon kitenni, hogy betolakszok aztán magyarázkodjak hogy áhh bocsika... vagy, hogy te ki vagy itt és hogy én vagy ő melyikönk baxxa ki a másikat ? Meg amúgy se tudja senki ki vagyok így kellemetlenséget se akarok, meg a kutyák amúgy is koncertet adnának inkább kihagyom. Meg nem nudista szerkóban mennék ha mennék hogy hátha a fickó "napozik". Hogy végre nyugi ? xar érzés ha állítanak valamit és nem biztos benne az ember és hinnie kell úgy, hogy nem az történik amire számítana... Így normálisat csinálni nehéz. Nem szapulok én senkit, rég rád hagytam az állításaid csak amikor nem úgy viselkedsz ahogy elvárod tőlem akkor ne csodálkozz hogy én se úgy viselkedek ahogy te elvárod.