Szerző Téma: Waze trkphiba - trkpzenetre vlasz  (Megtekintve 3164 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető user

  • Törzs "Tag"
  • *****
  • Hozzászólások: 41
    • Profil megtekintése
Waze trkphiba - trkpzenetre vlasz
« Dátum: 2021. Április 13. 14:27:36 »
Szia!n Pcel,Isaszeg,Dny tvonalon jrtam tegnap s ma reggel jttem vissza. Kb.max.4ve is nhnyszor jrtam ezen az ton. Ahova jeleztem a "hibt",abban a kanyarban s a kvetkez kb.3db tkanyarulatnl,illetve a visszafele ton n azt gondolom,hogy ki van tve a 60km/h tbla,de ez egy extra autval lehet knnyen bevehet tkanyarulat,de nnekem s brmikor amikor ms is ment elttem,akkor jelentsen le kellett lasstanunk,hogy ne sodrdjunk ki.A kzlekedsi taln felgyels gyfelemet valamikor megkeresem s elmondom neki is,hogy ez a hely szerintem egy sebessghatr 30km/h vagy veszlyes tkanyarulat vagy valamilyen igazn figyelmeztet tblat megrdemelne.n amita vezetek,azta itt s a Solt-Budapest szakaszon reztem ezt a tl nagy megengedett sebessg tbla gondot,azt is itt bejelentettem a Waze-nak,de utna nem akart mkdni sok id utn egyszer a Waze s regisztrlatlan vagyok s valszn ha ott is volt komment,azt mr nem lthatom,vagy mst nem foglalkoztatott.A tl alacsony sebessghatr szerintem kint felejtett tblkat nem szoktam megjellni.Ezen a kett szakaszon n egy tvonalbejrst csinlnk a megfelel szervnl ha dolgoznk s fellvizsglnm ezen tszakaszokat.Pl.a kanyarulatokra figyelmeztet tblk hinyt rzem itt.Lehet nem mindenki gondolja gy,meg tlbuzgsgnak vlik,de n nem szoktam hlyesget akarni tenni s ezt a kett emltett utat vlem szra s jragondolsra rdemesnek az orszgos tjaim kapcsn.Gondolom rajram kvl nem sokan emltettk meg ezt s azrt nem trtnhetett vltozs ebben,meg nem volt lehet sok baleset,hogy fellvizsgljk,lehet akkor meg n remegem tl,de n gy rzem,hogy tekerem a kilmtereket az autkba s ltok iditasgokat,lehet ms tbbet,lehet msnak ms az ingerszintje.n ezt az utat azt gondolom,hogy nincs megfelelen kitblazva.

A bejellt kanyarulatot n elg les kanyarnak vlem s tudom,hogy nem a Waze a tblafelels,de ha valaki Wazeval navigl,akkor ha a Supportot rdekli s k/ti/mi is gy rtkelik/rtkeljk,hogy veszlyes,hiba nincs kint korltozs,nem azt mondom,hogy hamis tbla inft kne betenni a programba,hanem azt,hogy lland veszlyes tkanyarulat illetve az ton lev tbbi ilyent is jellni kellene egy figyelmeztetssel itt,ha a kzssg ezt megszavazza.Ha valaki meg gy gondolja mg,hogy igazam van,akkor  is keresse meg a megfelel szervet s ott is mondja el a gondolatt.gy,hogy ha tbbszr jr az ember egy ton,gy mr tudja,hogy mi kvetkezik,gy ms!De szerintem aki elsnek jr arra,annak is illene megtudni.Tisztban vagyok,hogy a sofrnek kell megfelelen kzlekedni s mindenkinek sajtja a felelssg. Tudom,hogy nem ktelez 60km/h-val menni.rtem.Ha tllihegsnek vled,vlitek,akkor az a ti vlemnyetek,ez meg az enym,a tbbsg,vagy az zemeltet vagy minden egytt dnt.n gy reztem,hogy ez a kett szra rdemes hely,ami nincs szerintem megfelelen kitblzva.Remlem,valakinek hasznos lesz a gondolatom.Lehet bnnak nztek,nzel,hogy nem tudom bevenni 60km/h-val,visszafele bevettem 60km/h-val,de hatresetnek reztem s akkor nem jttek msok.Az orszag ms helyein,a semmit is tltblzzk,itt meg gy gondolom,a valamit se megfelelen tblztk ki,vagy a tbla meghatroz is rutinbl kzlekedik itt,vagy sose vagy rgen jrt erre.Ha az a krds,hogy milyen idjrsi viszonyok kzt jrtam erre,akkor voltam mr napstsben,bors idben,este s esben is s nem reztem biztonsgosnak egyszer sem ezt a helyet ha a tblkat kvetjk s nem brljuk fell a tl nagy sebessg megengedst.Tudom,ha lass tblt tesznek ki,akkor "senki"nem tartan be,de szerintem a nem megfelel sebessghatr meghatrozs mindkt irnyban is eleve veszlyes!

Sajnlom ha untattalak s ha hosssz lett,de bzok benne,hogy valaki foglalkozik ezzel,vagy te vagy a Support vagy ms is,vagy nevetnek rajta egyet.Ja,nem gyakran jrok ezen az ton,mert eleve a "problms nemzetek gyermekei" kzl a problmsok s az idiota "vagnyok" full vilgtssal vagy rosszul belltott lmpkkal kzlekedtek tbbszr amikor erre jrtam.Ha ez az zenet a tegnapi rsomra rkezett,n arra szntam reakcinak,ha nem,akkor rd meg melyikre,mert most nem emlkszem ms hozzszlsomra.dv.Legyen szp napod! :)