Szerző Téma: T-Com Telefonfülke waker  (Megtekintve 3595 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető brekeke

  • Szorgos "Júzer"
  • **
  • Hozzászólások: 6
    • Profil megtekintése
    • http://demradkazandoki.business.site/
T-Com Telefonfülke waker
« Dátum: 2010. Június 21. 19:07:38 »
Szóval a sztori az volt hogy egy kedves barátom áttolta hozzám az arcát. Felhívni próbált több helyről, mivel akármennyire is menő manó a külseje a muksinak csóró ő is mint én. Nem sok dellából élünk és útáljuk a fütyi cégeket és embereket. Na a téma az hogy elején innét 1km-re beszórt 5Ft-ot a "MATAV" T-Com fülkébe ami természetes, hogy elnyelte. Másik fülke meg meg se szólalt pénz nélkül se. Most a buziarcú csöves bácsikat és a kisköcsög vagány parasztokat úgy szájbaszexualizálnám egy csákánnyal hogy elcseszik a fülkéket mert hogy ők Forintot vadásznak. Tudom nem kéne fülkéből telefonálni meg csórónak lenni. Na de nem ez a lényeg, államatyus is tehene már ez ellen. A lényeg a srác tolja át a képét felém és közben felhívna telefonon, ami természetesen baxik működni, no de nem az hogy egy, hanem az összes. Csávókám az utsó kajapénzével csoszogott felém és abból próbált felhívni. Egyik fülkén felhív én meg nézem hogy ki lehet az, nagyon ismerős közeli fülkés szám, mondom biztos a csajszi, vagy valami helyi suttyó vagy a családfa valamely tagja... Ezek közül bármelyik esélyes lehetett volna a dologra mert mindegyikkel lett volna akkor találkám. Telefont felveszem és sípol a köcsög aztán megszakad a vonal. Aztán felhív ismét akkor meg süket a telefon, de akkor másik számról telefonált. Aztán volt még egy, akkor meg megcsörög a telefonom és leteszi. Nah most a haver se hülye főleg ha alig van kes nála szóval meg az ilyen szórakozáshoz öregek vagyunk. Hár qrva jó hogy le kellett dzsalnom a térre és körbejárni a témát hogy azt a teliqrt fülkét megtaláljam. Közben havert látom a tér másik felén cammog ide felém. Meg intejúvolom mi a fax volt. s mi ? Hát mindig lenyelte a lóvéját és szart se csinált a fülke. Jó mi ? És nem egy fülkéről beszélek, hanem 4ről... Mondtam az embernek baxxa meg én felhívom a szutykot hogy lóvét ide paraszt. Erre egyik fülkén le van firkálva a hibabejelentő, de lekapartam a firkálást mivel vízbázisú filccel volt és alatta egy háromjegyű szám amit felhívtam, kicsöngött aztán szeva senki nem vette fel perceken keresztül. Majd kerestem egy másik fülkét ahol már négyjegyű szám volt, azt is felhívtam és ott a menürendszer mindenhova küldött volna csak a hibabejelentőhöz nem így addig kattintgattam valamelyik menüpontban míg be nem tudtam jelenteni a hibát. Felvette egy muksi aztán elmondtam neki, tovább adott egy kollégájának akinek ismét mindent elöltől, az is tovább dobott még egynek és aztán elmondtam mi a problem és hogy tele a tököm és ha ennyire xar egy szolgáltatás akkor szüntessék meg, tudom nekem se kötelező használni, de ha még használni se lehet akkor meg minek van ? Aztán azt mondták kivizsgálják az ügyet és adatokat kértek és hogy értesítenek. Nemrég már számoltam hogy kb lejár lassan vagy lejárt a 3hét amiről vakerolt a csajszi, aztán megérkezett egy levél ami elnézést kérő és hogy postán majd ismét 3héten belül postázzák. Nah erre én azt mondom hogy jól elteszem ezt a levelet és ha én még egyszer jogviszonyba kerülök a T-vel akkor ha problémám van és én lennék a hibás akkor 3hét kétszer nekem is fog járni mert ha ott annyi az ügyintézési idő akkor nálam is össz 6hét lesz és akkor szeva nekik, ha már nekik szabad. Haveromnak meg adom vissza a kesét mert ez meg így kicsi már nagyon mókás, viszont a papír alján egy emberinek kinéző aláírás van és megvizsgáltam nem nyomtatott, hanem tollal írt. Hát ebben az országban a garancia és a jogkövetkezmény csak a lúzerekre vonatkozik úgy látom, akinek van pénze arra meg semmi. Magyarország 2010-be és szerintem örökre ilyen lesz, volt és marad... jogállamban élünk ugyan de joga csak egy összeghatár felett van az embernek, vagy cégnek, vagy van a szájba gyűrős önbíráskodós rendszer amivel gyorsan név nélkül lehet csak intézkedni...

Hát wazee ilyen hangulatom lett ennek folytában: -> ?%!53"'20§'2'"+/()Q\)(Ö*x :@ :@ :@ = >>> Belga - Zsolti a béka
http://www.youtube.com/watch?v=tCTjP2c8i-w